-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4173124
Jääkuubikumasin Metos Icematic Maracuja M205 A, jääkuubik M-10g
Metos Icematic Maracuja-seeria jäämasinad on tõhusad ja vastupidavad seadmed, mille juurde saab eraldi tellida jäämahuti.
Masinate disainile on pööratud erilist tähelepanu hügieenile ja lihtsale kasutamisele. Masinatel on automaatne pesusüsteem, mis tagab lihtsa puhastamise. Masina sisemine puhastus ja hooldus on samuti vaevatu tänu lihtsale ligipääsule. Masina raam on valmistatud kulumiskindlast ja hõlpsasti puhastatavast roostevabast terasest. Masinate juhtimine toimub elektrooniliselt, mis võimaldab rikkeid tuvastada ja jälgida masina efektiivsust.
- õhkkondensaatoriga
- jääkuubiku suurus 10 g, mõõtmed 22x22x24 mm
- eraldi jäämahuti
- roostevabast terasest korpus
- automaatne pesusüsteem
- keskkonnasõbralik külmutusaine R290
- Bluetooth/WiFi juhtpaneel kaasas
TARNE SISALDAB:
- surveveevoolik
- äravooluvoolik
TEHASE VALIKUD (tellitavad koos masinaga):
- programmeeritav osooni desinfitseerimise tsükkel
- Rainbow-tehnoloogia aurusti töötlemiseks
- IOT pilveühendus
- jäämahuti taseme reguleerimine
Kapasiteedi väärtused on arvutatud tingimustel, kus ruumi temperatuur on 10 °C ja vee temperatuur 10 °C. Kui kasutatav vesi on soojem, väheneb masina tootlikkus.
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Jääkuubikumasin Metos Icematic Maracuja M205 A, jääkuubik M-10g |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | production 220 kg / 24 h |
| Laius mm | 760 |
| Sügavus mm | 620 |
| Kõrgus mm | 575 |
| Pakendi maht | 0,424 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 69x83x74 cm |
| Neto kaal | 70 kg |
| Pakendi kaal | 85 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 1.1 |
| Kaitsme võimsus A | 16 |
| Elektripinge V | 220-240 |
| Faaside arv | 1NPE |
| Sagedus Hz | 50 |
| Turvaklass (IP) | 21 |
| Elektriühenduse tüüp | Pistik |
| Elektriühenduse kõrgus mm | 509 |
| Külmaveeühendus diam. | 3/4" |
| Külm vesi, ühenduse kõrgus mm | 264 |
| Äravooluühenduse diameeter | Ø 20 |
| Äravooluühendus kõrgus mm | 44 |
| Jahutusvõimsus W | 2834 |
| Külmaine tüüp | R290 |
| Külmaine kogus g | 149 |
| Märkused, külmaine | GWP=3 |
| Funktsioonid | |
|---|---|
| Puhastamine | pesuprogramm |
| Andmete edastamine | USB,WIFI |
| Jää tüüp | jääkuubikud |
| Jääkuubiku vorm | kuubik |
| Külmaagregaat | Külmaagregaadiga |
| Kondensatsiooni meetod | õhk kondensatsioon |
| Sulatus | automaatne |
| Mudel | ilma jäämahutita |
-
2D CAD symbol
86 Kb
-
CAD Face symbol
40 Kb
-
3D CAD symbol
198 Kb
-
Revit / BIM symbol
876 Kb
-
User Manual EN
2,7 Mb
-
Revit / BIM symbol
888 Kb
-
Product sheet EN
123 Kb
-
Product sheet FI
123 Kb
-
Product sheet SE
122 Kb
-
Product sheet NO
122 Kb
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €





