Kaal Metos S29B-25K-MR-D
Hinnakirja hind
Laos
Metos S29B-25K-MR-D on OIML-tüübikinnitusega ja IP-65 tolmu- ja
pritsmekindel lauakaal. Lihtne kasutada, mitme vahemikuga parima
kaalumistulemuse saavutamiseks. Laetav aku kuulub standardvarustusse.
- OIML ja EC tüübi heakskiiduga lauakaal
- IP-65 veekindel roostevabast terasest korpus
- max 25 kg
- mitme vahemikuga, 2 x 3000e
- roostevabast terasest platvorm 230 x 190 mm
- LCD-ekraan, valge LED-taustavalgustus: ees 25 mm numbrid ja taga 20 mm numbrid
- valitavad kaalumisühikud
- automaatne energiasäästufunktsioon
- automaatne taara funktsioon
- madala aku hoiatustuli
- sisseehitatud laetav aku; 70 tundi pidevat kasutust (ilma taustavalguseta)
- reguleeritavad jalad
Standardvarustusse kuuluvad:
-1 tk AC-adapter (12V500mA)
1 tk laetav aku (6V/3.2Ah)
- max 25 kg
- mitme vahemikuga, 2 x 3000e
- valitavad kaalumisühikud
- automaatne taara funktsioon
- madala aku hoiatustuli
- reguleeritavad jalad
Standardvarustusse kuuluvad:
-1 tk AC-adapter (12V500mA)
1 tk laetav aku (6V/3.2Ah)
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Kaal Metos S29B-25K-MR-D |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | 25 kg, division 5/10 gr |
| Laius mm | 243 |
| Sügavus mm | 300 |
| Kõrgus mm | 127 |
| Pakendi maht | 0,016 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 28x35x16 cm |
| Neto kaal | 3,8 kg |
| Pakendi kaal | 4,5 kg |
| Tehniline informatsioon | |
| Ühendusvõimsus kW | 0.007 |
| Kaitsme võimsus A | 6 |
| Elektripinge V | 230 |
| Faaside arv | 1NPE |
| Sagedus Hz | 50/60 |
| Turvaklass (IP) | 65 |
| Elektriühenduse tüüp | Pistik |
| Mäkused, elekter | Rechargeable battery |
| Funktsioonid | |
| Mudel | platform 230 x 190 mm |