-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4246260
Kombineeritud nõudepesumasin Metos WD-10S
Metos WD-10S nelja pesuprogrammiga on just see, mida vajate, et saavutada täiuslikud pesutulemused ilma kraapimise ja graanuliteta. Masina disain aitab kasutajal hoida nõudepesumasinat alati hügieenilise ja puhtana.
WD 10S on varustatud kõrgsurve-topeltpumba süsteemiga, mis on mõeldud isegi kõige nõudlikumate nõudepesuülesannete täitmiseks. Masin peseb nõusid tõhusalt, kasutades ainult veesurvet, ja sobib ideaalselt intensiivseks kasutamiseks kaubanduskeskustes, koolides, pagaritööstuses, toitlustusettevõtetes ja muudes asutustes.
Elektrooniliselt reguleeritav veesurve võimaldab hõlpsalt vahetada tavalise nõudepesu ja intensiivsema kasutuse vahel. Nõudepesumasin on eestlaetav, mis võimaldab kompaktse paigalduse ja ergonoomilise kasutamise.
- mahutab suuri nõusid maksimaalse kõrgusega 820 mm
- tõhus nõudepesu isegi veesurve 1 bar juures
- 4 erinevat pesuprogrammi erinevate nõudepesuvajaduste jaoks
- madal müratase võrreldes nõudepesu tulemuslikkusega. Tavaline pesu 53 dB / Intensiivne pesu 56 dB (SS-EN ISO 9614-2 A-kaalutud helirõhutase LpA vabas ruumis 1 meetri kaugusel masinast)
- pehme käivitamise/Soft-Start funktsioon
- leotamisprogramm madalama veesurvega
- lihtne puhastada tänu siledatele sisepindadele
- karastatud klaasist ekraan on selge ja lihtne kasutada, värvid näitavad masina seisundit
- automaatne äravool ja veevahetus tühjenduspumbaga
- puhastuspaak lisapumbaga vastavalt standardile EN1717
- energiasäästufunktsioon
- seisundi näidik
- energiasäästurežiim
- pihustusvarred on optimeeritud parema katvuse jaoks ja mõeldud nõudlikuks nõudepesuks
- erinevat tüüpi nõudele kohandatud korvid
- sisemine valgustus
LISAVALIKUD (lisandub hinnale):
- ECO-FLOW soojuse taaskasutamine loputusfunktsiooniga
- roostevabast terasest varred lõpploputusel
- pesuvahendi doseerimine vedelate pesuvahendite jaoks
- vähendatud tõstekõrgus 50 või 100 mm piiratud laekõrguse kohandamiseks
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Kombineeritud nõudepesumasin Metos WD-10S |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | max 30 basket/hour |
| Sisemõõt mm | 815x670x820 |
| Laius mm | 1000 |
| Sügavus mm | 900 |
| Kõrgus mm | 2020/2400 |
| Pakendi maht | 2,31 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 210x110x100 cm |
| Neto kaal | 245 kg |
| Pakendi kaal | 270 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 14.4 |
| Kaitsme võimsus A | 25 |
| Elektripinge V | 400 |
| Faaside arv | 3NPE |
| Sagedus Hz | 50 |
| Elektrikaabli pikkus mm | 3000 |
| Toitekaabel max mm² | 2.5 |
| Elektriühenduse tüüp | Turvalüliti |
| Märkused, külm vesi | hose 1m |
| Soojavee ühendus diam. | G3/4 |
| Soojavee vool l/min | 5 |
| Soojavee surve min kPa | 100 |
| Soojavee surve max kPa | 600 |
| Äravooluühenduse diameeter | 22 |
| Äravool l/s | 3 |
| Äravooluühendus kõrgus mm | 170 |
| Märkused, trapp | 1m hose |
| Müratase dB | 56 |
| Soojuskoormus, täpsus W | 2900 |
| Soojuskoormus, varjatud W | 1000 |
| Boileri võimsus W | 12 |
| Funktsioonid | |
|---|---|
| Tööpõhimõte | elektrooniline |
| Puhastamine | pesuprogramm |
| Pesukorvi mõõdud mm | 815x670 |
| Programmeritavus | valmis programmid,programmeeritav |
| Programmide arv | 4 |
| Isolatsioon | isoleeritud |
| Pesumeetod | normaalne pesu,potipesu |
| Tühjenduspump | Jah |
| Automaatne kubu tõstmine | Ei |
| Mudel | WD-10S |
| Energia ja tarbimine | |
|---|---|
| Toite tüüp | elekter |
-
CAD Face symbol
19 Kb
-
User manual SV
6,1 Mb
-
3D CAD symbol
457 Kb
-
User manual EN
6 Mb
-
2D CAD symbol
146 Kb
-
User manual FI
2,3 Mb
-
Revit / BIM symbol
884 Kb
-
Brochure FI
1,2 Mb
-
Brochure EN
1,2 Mb
-
Brochure SE
1,2 Mb
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €