-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4246170
Kombineeritud nõudepesumasin Metos WD-12S
Kombineeritud nõude- ja potipesumasin. Maht 100 korvi/h.
- kombineeritud nõudepesumasina kuppel sulgub ühe nupuvajutusega ja avaneb automaatselt, kui pesemine on lõppenud
- pesemise lõpus avaneb kuppel esialgu vaid mõne sentimeetri võrra, nii et seadme sees olev aur pääseb seadme tagaküljelt välja, säästes seeläbi kasutajat ebameeldivate aurude eest
- kupli kaldus katus aitab parandada kuivamistulemust, kusjuures vesi voolab masina esiküljele, mis takistab vee tilkumist puhastele nõudele
- potipesu jaoks vajalik veesurve saavutatakse ühe hoova abil
- 3 reguleeritavat pesuprogrammi (1,2, 1,7 ja 5,2 min.)
- masin rahuldab efektiivselt mitmeid vajadusi: igas programmis on pesu- ja loputusajad ning loputusveetemperatuur programmeeritavad vastavalt vajadusele
- hügieenigarantii, masin jätkab pesemist valitud loputustemperatuuri saavutamiseni, masin jälgib ka lõpploputuse veevoolu ja hoiatab kui vool liiga nõrk
- pesukambri mõõt 1100×505*x600 mm (*vaba sügavus kokkupandava metallplaadiga
570mm)
- isepuhastuv programm
- kaks 1,5 kW pesupumpa
- boiler 12 kW
- efektiivne heli- ja soojusisolatsioon
- masinat on hõlbus kasutada visuaalse juhtpaneeli abil, mis näitab näiteks valitud pesuprogrammi, järelejäänud pesuaega, häiresignaale jne .
- 1040 x 550 mm roostevabast terasest korv (sisemõõdud 1020 x 540 mm)
- vanni maht 100 l
- müratase 64 dB
KOMPLEKTIS :
- 3 pesukorvi
- elektriline ühenduskaabel L = 3m
LISAVARUSTUS :
- potipesukorv 1090×500 mm
- metallist pesurest 1100×570 mm
- Autostart, automaatne kupli tõstmine ja langetamine
- 15kW boiler
– ECO-Flow 15kW, soojussalvesti
- rullrada
Kaal 260 kg
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Kombineeritud nõudepesumasin Metos WD-12S |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | 100 baskets/hour |
| Laius mm | 1295 |
| Sügavus mm | 815 |
| Kõrgus mm | 1694/2355 |
| Pakendi maht | 1,994 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 134x86x173 cm |
| Neto kaal | 260 kg |
| Pakendi kaal | 280 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 15 |
| Kaitsme võimsus A | 32 |
| Elektripinge V | 400 |
| Faaside arv | 3NPE |
| Turvaklass (IP) | 44 |
| Elektriühenduse tüüp | Poolfikseeritud |
| Elektriühenduse kõrgus mm | 440 |
| Soojavee ühendus diam. | R1/2" |
| Soojavee vool l/min | 10 |
| Soojavee surve min kPa | 20 |
| Äravooluühenduse diameeter | 50 |
| Äravool l/s | 3 |
| Äravooluühendus kõrgus mm | 109 |
| Müratase dB | 64 |
| Soojuskoormus, täpsus W | 3600 |
| Soojuskoormus, varjatud W | 1300 |
| Boileri võimsus W | 12 |
| Funktsioonid | |
|---|---|
| Tööpõhimõte | elektrooniline |
| Puhastamine | pesuprogramm |
| Pesukorvi mõõdud mm | 500x500 |
| Programmeritavus | valmis programmid |
| Programmide arv | 3 |
| Isolatsioon | isoleeritud |
| Pesumeetod | potipesu |
| Tühjenduspump | Ei |
| Energia ja tarbimine | |
|---|---|
| Veetarve | water consumption (litres/programme) 8 |
| Toite tüüp | elekter |
-
2D CAD symbol
85 Kb
-
Installation drawing PDF
523 Kb
-
CAD Face symbol
18 Kb
-
3D CAD symbol
141 Kb
-
User Manual FI
5,2 Mb
-
Revit / BIM symbol
864 Kb
-
Product sheet EN
423 Kb
-
Product sheet FI
429 Kb
-
Product sheet SE
422 Kb
-
Product sheet NO
426 Kb
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €


