-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4246057
Nõudepesumasin Metos LUX Hygiene+ 60EL DA PS
High-Tech kahekordse seinaga lettialune nõudepesumasin on mõeldud intensiivseks kasutamiseks professionaalsetes köökides ja restoranides. Digitaalne juhtpaneel on lihtne kasutada ning märgutuled näitavad erinevaid pesutsükleid. Diagnostikafunktsioon toetab seadme enesekontrolli.
PLUS-versioonis täidetakse vahepaak loputusveega. Boileris ei ole survet. Loputusvesi kuumutatakse soovitud temperatuurini. Lõplik loputus toimub boosterpumba abil. Lõpliku loputuse ajal ei lisata boilerisse vett. Loputusvee temperatuur on kogu aeg näiteks 85 °C. Boiler täidetakse alles pärast loputuse lõppemist.
PLUS-süsteem tagab lõpliku loputuse temperatuuri ja parima tulemuse sõltumata siseneva vee rõhust.
- võimalik ühendada nii sooja kui külma veevarustusega
- tarnitakse koos kaabliga, pistik ei kuulu komplekti
- neli pesuprogrammi (1, 2, 3 ja 5 minutit)
- automaatne puhastusprogramm
- maksimaalne nõude kõrgus 325 mm
- sobib GN 1/1 nõude pesemiseks
- märgutuled näitavad erinevaid tsükleid ja temperatuure
- diagnostikafunktsioon tagab piisavalt kõrge temperatuuri lõplikul loputusel
- ümarad nurgad pesupaagis hõlbustavad puhastamist
- lihtsalt eemaldatav pesuvars
- veekulu 2,3 l/tsükkel (veesurve 200 kPa)
- akustiline ja termiline isolatsioon hoiab mürataseme ja pinnatemperatuuri madalana
- korvi mõõdud 500 × 500 mm
- boileri maht 5,7 l
- paagi maht 16,5 l
Tarne sisaldab:
- pesuvahendi dosaator
- loputusvahendi dosaator
- taldrikukorv
- klaasikorv
- söögiriistade silinder
- ühendusvoolik kraanivee jaoks
- pehme käivitus: pesupumba järkjärguline käivitumine
- vahepaak
- HYGIENE+ termodesinfektsiooni tsükkel
- tühjenduspump
- sisseehitatud veepehmendaja
Lisavarustus (tellitakse eraldi):
- alus
- survetõstepump (tellitakse koos nõudepesumasinaga)
- terasarmatuuriga voolik
- lisakorvid
- eelpesulauad ja korvikärud
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Nõudepesumasin Metos LUX Hygiene+ 60EL DA PS |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Laius mm | 600 |
| Sügavus mm | 610 |
| Kõrgus mm | 850 |
| Pakendi maht | 0,451 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 68x67x99 cm |
| Neto kaal | 63,5 kg |
| Pakendi kaal | 72 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 5.15 |
| Kaitsme võimsus A | 16 |
| Elektripinge V | 400 |
| Faaside arv | 3NPE |
| Sagedus Hz | 50 |
| Turvaklass (IP) | 24 |
| Elektriühenduse tüüp | Poolfikseeritud |
| Elektriühenduse kõrgus mm | 45 |
| Külm vesi, ühenduse kõrgus mm | 65 |
| Soojavee ühendus diam. | 3/4" |
| Soojavee vool l/min | 10 |
| Soojaveeühenduse kõrgus mm | 45 |
| Äravooluühenduse diameeter | 24 |
| Äravool l/s | 1 |
| Äravooluühendus kõrgus mm | 65 |
| Müratase dB | 62 |
| Boileri võimsus W | 4.5 |
| Boileri maht L | 5.7 |
| Funktsioonid | |
|---|---|
| Puhastamine | pesuprogramm |
| Pesukorvi mõõdud mm | 500x500 |
| Programmeritavus | valmis programmid,programmeeritav |
| Programmide arv | 4 |
| Isolatsioon | isoleeritud |
| Pesumeetod | normaalne pesu,klaasipesu |
| Tühjenduspump | Jah |
| Mudel | LUX 60EL |
| Energia ja tarbimine | |
|---|---|
| Veetarve | Water consumption litres/cycle 2.3 |
| Toite tüüp | elekter |
-
2D CAD symbol
96 Kb
-
CAD Face symbol
20 Kb
-
3D CAD symbol
459 Kb
-
Revit / BIM symbol
892 Kb
-
User Manual FI
4,9 Mb
-
User Manual EN
5,1 Mb
-
User Manual SE
4,9 Mb
-
Product sheet EN
126 Kb
-
Product sheet FI
126 Kb
-
Product sheet SE
126 Kb
-
Product sheet NO
128 Kb
-
Safety manual FI
750 Kb
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €





