-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4246154
Nõudepesumasin Metos WD-6 Autostart ECO-FLOW
Kuppelmasina tüüpi universaalne nõudepesumasin aurukondensaatoriga
Metos WD-6 aurukondensaator :
- parandab ruumi temperatuuri ja töökeskkonda
- vähendab ventilatsiooni vajadust, eriti mugav kohtades kus ventilatsioon on halb
- kuumutab nõudepesumasinasse tulevat vett ja kondenseerib auru nii, et kuum aur ei pääse tööruumi
- auru kuumust kasutatakse sissevoolava vee soojendamiseks
- säästab umbes 9% energiast, koos soojusvahetiga 0,13 kWh korvi kohta
- parandadab nõude kuivamist
Autostart mudel on automaatse kupli tõstmise - ja - langetamisega
Standardvarustus:
- aurukondensaator
- kolm pesuprogrammi ( 1,2
1,7 ja 3,2 min)
- vaba kõrgus 405mm
- puhastusprogramm
- automaatne loputusvee koguse kontroll
- loputuse alguses tühjenevad pesuvarred määrdunud veest, pesuvesi ei tilgu enam nõudele kui korv tõstetakse välja.
- korviloendur fikseerib päeva jooksul ja kõigi seni pestud korvide arvu
- elektrooniline juhtpaneel
- boileri võimsus 12kW
- korvi suurus 500 x 500 mm
- tootlikkus u 47 korvi/ tunnis
- programm käivitub kupli sulgemisel
- müratase 61dB
Standardvarustus:
- loputusvahendi dosaator
- taldrikukorv
- tassikorv
- söögiriistade korv
LISAVARUSTUS:
- pesuainedosaator vedelale pesuainele
- HACCP-süsteem
- tühjenduspump
- rõhutõstepump
- ventilatsioonikubu
Kaal 134kg
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Nõudepesumasin Metos WD-6 Autostart ECO-FLOW |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | about 47 racks/hour |
| Sisemõõt mm | 545x506x405 |
| Laius mm | 600/723 |
| Sügavus mm | 657/700 |
| Kõrgus mm | 1447/2146 |
| Pakendi maht | 1,011 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 71x77x185 cm |
| Neto kaal | 134 kg |
| Pakendi kaal | 150 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 12.9 |
| Kaitsme võimsus A | 25 |
| Elektripinge V | 400 |
| Faaside arv | 3NPE |
| Sagedus Hz | 50 |
| Turvaklass (IP) | 45 |
| Elektriühenduse tüüp | Poolfikseeritud |
| Elektriühenduse kõrgus mm | 550±50 |
| Külmaveeühendus diam. | 1/2" |
| Külmavee vool l/min | 18 |
| Külmavee surve min kPa | 300 |
| Soojavee ühendus diam. | 1/2" |
| Soojavee vool l/min | 18 |
| Soojavee surve min kPa | 300 |
| Soojaveeühenduse kõrgus mm | 232 |
| Äravooluühenduse diameeter | 50 |
| Äravool l/s | 3 |
| Äravooluühendus kõrgus mm | 215 |
| Müratase dB | 61 |
| Soojuskoormus, täpsus W | 900 |
| Soojuskoormus, varjatud W | 300 |
| Boileri võimsus W | 12 |
| Funktsioonid | |
|---|---|
| Tööpõhimõte | elektrooniline |
| Puhastamine | pesuprogramm |
| Pesukorvi mõõdud mm | 500x500 |
| Programmeritavus | valmis programmid,programmeeritav |
| Programmide arv | 3 |
| Isolatsioon | isoleeritud |
| Pesumeetod | normaalne pesu |
| Tühjenduspump | Ei |
| Automaatne kubu tõstmine | Jah |
| Mudel | WD-6 |
| Energia ja tarbimine | |
|---|---|
| Veetarve | water consumption, rinse (litres/programme) 4 |
| Toite tüüp | elekter |
-
2D CAD symbol
114 Kb
-
CAD Face symbol
22 Kb
-
User Manual FI
3,8 Mb
-
3D CAD symbol
198 Kb
-
Revit / BIM symbol
892 Kb
-
User Manual SE
3,7 Mb
-
Revit / BIM symbol
896 Kb
-
User Manual EN
3,7 Mb
-
Installation drawing PDF
108 Kb
-
Product sheet EN
556 Kb
-
Product sheet FI
555 Kb
-
Product sheet SE
554 Kb
-
Product sheet NO
557 Kb
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €





