-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4246157
Nõudepesumasin Metos WD-7 Autostart ECO-FLOW
Hea töökeskkond, suurepärased hügieenistandardid ja optimaalsed pesutulemused teevad Metos WD-7 Autostart nõudepesumasinast ühe parima turul saadaoleva kuppelnõudepesumasina.
Metos WD-7 nõudepesumasin on varustatud aurukondensaatoriga, mis parandab oluliselt ruumi õhu kvaliteeti ja säästab ka energiat. Aurukondensaator kondenseerib lõpp-loputustsükli käigus tekkiva auru. Kondensaator aitab kasutada soojust nõudepesumasinasse siseneva külma vee soojendamiseks. Sel viisil paisatakse ruumidesse jahedat õhku, mis aitab parandada ruumi õhu kvaliteeti.
Autostart on ainus turul saadaolev nõudepesumasinate mudel, millel on täielikult automaatne kupli tõstmise ja langetamise süsteem. Kuppel laskub alla ja nõudepesumasin käivitub automaatselt, kui korvi pannakse pesuruumi. Kuppel tõuseb automaatselt pesutsükli lõpus. Kupli ainulaadne konstruktsioon takistab auru tõusmist kasutaja näo suunas. Kupli automaatse tõstesüsteemi minimaalne külmavee rõhk on 300 kPa.
Alumise pesuvarre rõhku saab reguleerida, et see sobiks pottide ja pannide pesemiseks, mis koos nõudepesumasina kolme pesuprogrammiga suurendab paindlikkust ja muudab masina sobivaks erinevate nõudepesuvajaduste jaoks. Pesuruumi sisemine kõrgus (505 mm) ja laius (605 mm) võimaldavad pesta nii taldrikuid, klaase ja söögiriistu kui ka küpsetusplaate, suuri kausse, GN-taldrikuid ja 600x400 transpordikaste.
Pesu- ja loputusaegu ning loputusvee temperatuuri saab vastavalt vajadusele reguleerida, mis võimaldab luua individuaalseid pesuprogramme. Alarmsignaalid annavad märku liiga madala veetemperatuuri ja ebapiisava loputusvee koguse kohta. Kui loputusvee temperatuur langeb alla 85 °C, jätkub pesutsükkel, kuni nõutav loputusvee temperatuur on saavutatud. Nõudepesumasin kontrollib, kas loputusvee kogus on viimaseks loputustsükliks piisav ja kui loputusvee kogus on ebapiisav, annab sellest märku alarm. Enne loputamist eemaldatakse pesuvesi pesuvartest, et kaitsta puhtaid nõusid tilkuva pesuvee eest.
Juhtpaneelil kuvatakse valitud programm, temperatuur ja järelejäänud pesuaeg. Lisaks kuvatakse juhtpaneelil nii päevane koguarv kui ka masinasse sisestatud ja pestud korvide koguarv. Nõudepesumasin teavitab kasutajat nii suletud veekraanist kui ka lahtisest ülevoolutorust. Nõudepesumasinat on lihtne hoida puhtana automaatse puhastusprogrammi abil. Ooterežiimi-funktsioon võimaldab säilitada vanni temperatuuri pikemate pauside ajal pesutsüklite vahel. Kui ooterežiim on sisse lülitatud, on nõudepesumasina kuppel suletud ja pesuprogrammi ei saa käivitada.
- tootlikkus ca 47 korvi/tund
- sisemõõdud 605*506*505mm
- automaatne kupli tõstmine ja langetamine
- aurukondensaator (külma veega ühendatud masin)
- kolm pesuprogrammi 1,2, 1,7 ja 3,2 min
- pesuruumi vaba kõrgus 505 mm
- isepuhastuv programm
- diagnostiline funktsioon
- pausi funktsioon
- mitteummistuvad pesuvarred
- pumba võimsus 1,1 kW
- boiler 12 kW
- elektrooniline juhtimine
- heli- ja soojusisolatsioon
- vanni maht 52 l
- korv 500x500 mm
KOMPLEKTIS:
- loputusaine dosaator
- taldrikukorv
- tassikorv
- söögiriistade korv
LISATARVIKUD TELLIDA ERALDI:
- vedela pesuaine dosaator
- HACCP (veebitööriist)
- masina tagaosale kinnitatud aurukubu, mis takistab auru tekkimist ruumi, vaid juhib selle ventilatsioonikanalisse
- kõrgsurvepumbaga masin
- tühjenduspumbaga masin
- kliimaseadme ventilaatori automaatne juhtimine
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Nõudepesumasin Metos WD-7 Autostart ECO-FLOW |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | about 47 racks/hour |
| Sisemõõt mm | 605x506x505 |
| Laius mm | 660/782 |
| Sügavus mm | 657/720 |
| Kõrgus mm | 1547/2247 |
| Pakendi maht | 1,279 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 83x79x195 cm |
| Neto kaal | 146 kg |
| Pakendi kaal | 155 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 13.1 |
| Kaitsme võimsus A | 25 |
| Elektripinge V | 400 |
| Faaside arv | 3NPE |
| Sagedus Hz | 50 |
| Turvaklass (IP) | 45 |
| Elektriühenduse tüüp | Poolfikseeritud |
| Elektriühenduse kõrgus mm | 570±50 |
| Külmaveeühendus diam. | 1/2" |
| Külmavee vool l/min | 18 |
| Külmavee surve min kPa | 300 |
| Külm vesi, ühenduse kõrgus mm | 232 |
| Soojavee ühendus diam. | 1/2" |
| Soojavee vool l/min | 18 |
| Soojavee surve min kPa | 300 |
| Äravooluühenduse diameeter | 50 |
| Äravool l/s | 3 |
| Äravooluühendus kõrgus mm | 215 |
| Müratase dB | 61 |
| Soojuskoormus, täpsus W | 900 |
| Soojuskoormus, varjatud W | 300 |
| Boileri võimsus W | 12 |
| Funktsioonid | |
|---|---|
| Tööpõhimõte | elektrooniline |
| Puhastamine | pesuprogramm |
| Pesukorvi mõõdud mm | 500x500 |
| Programmeritavus | valmis programmid,programmeeritav |
| Programmide arv | 3 |
| Isolatsioon | isoleeritud |
| Pesumeetod | normaalne pesu |
| Tühjenduspump | Ei |
| Automaatne kubu tõstmine | Jah |
| Mudel | WD-7 |
| Energia ja tarbimine | |
|---|---|
| Veetarve | water consumption, rinse (litres/programme) 4 |
| Toite tüüp | elekter |
-
2D CAD symbol
85 Kb
-
CAD Face symbol
23 Kb
-
User Manual EN
3,8 Mb
-
3D CAD symbol
191 Kb
-
User Manual FI
3,9 Mb
-
Revit / BIM symbol
900 Kb
-
Revit / BIM symbol
900 Kb
-
User Manual SE
3,8 Mb
-
Installation drawing PDF
108 Kb
-
Product sheet EN
556 Kb
-
Product sheet FI
557 Kb
-
Product sheet SE
556 Kb
-
Product sheet NO
559 Kb
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €




