-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4246080
Nõudepesumasin Metos WD-7 ins. 400V3N~
Meeldiv töökeskkond, kõrged hügieenistandardid ja optimaalsed pesutulemused teevad Metos WD-7 kombineeritud nõudepesumasinast ühe turu parima kuppelnõudepesumasina.
Nõudepesumasina pesutsükkel algab, kui kuppel on suletud. Alumiste pesuotsikute survet saab vastavalt koormusele reguleerida, mis koos kolme erineva pesuprogrammiga pakub paindlikkust mitmesuguste nõudepesuvajaduste jaoks. Pesuruumi kõrgus (505 mm) ja laius (605 mm) võimaldavad pesta mitte ainult taldrikuid, klaase ja söögiriistu, vaid ka küpsetusplaate, suuri potte, GN-nõusid või 600x400 transpordikaste.
Pesu- ja loputusaegu ning loputustemperatuure saab programmeerida vastavalt oma vajadustele, mis võimaldab teil luua kohandatud pesuprogramme näiteks pottide ja pannide jaoks. Masin annab teile märku, kui temperatuur on liiga madal või kui loputusvee kogus on ebapiisav. Kui loputusvee temperatuur langeb alla 85 °C, jätkab masin nõude pesemist, kuni saavutatakse õige loputusvee temperatuur. Masin kontrollib alati, et viimases loputuses kasutatava vee kogus oleks õige, ja annab teile märku, kui vett on liiga vähe. Pesuvarred tühjendatakse pesuveest enne loputamist, et pesuvesi ei tilguks puhastele nõudele. Kupli unikaalne disain takistab auru tõusmist kasutaja näole, kui kuppel avatakse.
Masina juhtpaneelil kuvatakse valitud programm, temperatuur ja pesuks järelejäänud aeg. Juhtpaneelil näidatakse ka päevas ja kogu kasutusaja jooksul pestud korvide koguarvu. Masin annab kasutajale märku, kui veekraan on lahti jäetud või kui ülevoolutoru on lahti tulnud. Masinat on tänu automaatsele puhastusprogrammile lihtne puhtana hoida. Pausifunktsioon hoiab pesuruumi temperatuuri püsivana pikemate pesupauside ajal. Kui pausifunktsioon on aktiivne, on nõudepesumasina kuppel lukustatud ja pesuprogrammi ei saa käivitada.
- kolm pesuprogrammi: 1,2, 1,7 ja 3,2 minutit
- pesuruumi vaba kõrgus: 505 mm
- isepuhastusprogramm
- diagnostikafunktsioon
- pausifunktsioon
- ummistumiskindlad pesuvarred
- pumba võimsus: 1,1 kW
- boiler 9 kW
- elektrooniline juhtimine
- heli- ja soojusisolatsioon
- paagi maht 52 l
- korvi suurus 500x500 mm
KOMPLEKTIS:
- loputusaine dosaator
- taldrikukorv
- tassikorv
- söögiriistade korv
LISAVARUSTUS (tellitakse eraldi):
- pesuaine dosaator
- HACCP (veebitööriist)
- masina tagaküljele paigaldatav kubu: takistab auru pääsemist ruumi ja suunab selle ventilatsioonikanalisse
- masin koos rõhutõstepumbaga
- masin tühjenduspumbaga
- masin külmavee ühendusega (12 kW boiler, 25 A)
- aurukondensaator külmavee ühendusega masinale
- aurukondensaator ja soojuse taaskasutus külmavee ühendusega masinale
- ventilaatori automaatjuhtimine
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Nõudepesumasin Metos WD-7 ins. 400V3N~ |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | a. 50 racks/hour |
| Sisemõõt mm | 605x506x505 |
| Laius mm | 660/755 |
| Sügavus mm | 657/720 |
| Kõrgus mm | 1540/2080 |
| Pakendi maht | 1,016 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 76,5x80,5x165 cm |
| Neto kaal | 103 kg |
| Pakendi kaal | 125 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 10.1 |
| Kaitsme võimsus A | 16 |
| Elektripinge V | 400 |
| Faaside arv | 3NPE |
| Sagedus Hz | 50 |
| Turvaklass (IP) | 45 |
| Elektriühenduse tüüp | Poolfikseeritud |
| Elektriühenduse kõrgus mm | 265±25 |
| Soojavee ühendus diam. | 1/2" |
| Soojavee vool l/min | 18 |
| Soojaveeühenduse kõrgus mm | 232 |
| Äravooluühenduse diameeter | 50 |
| Äravool l/s | 3 |
| Äravooluühendus kõrgus mm | 215 |
| Müratase dB | 63 |
| Soojuskoormus, täpsus W | 1700 |
| Soojuskoormus, varjatud W | 600 |
| Boileri võimsus W | 9 |
| Funktsioonid | |
|---|---|
| Tööpõhimõte | elektrooniline |
| Puhastamine | automaatne pesu,pesuprogramm |
| Pesukorvi mõõdud mm | 500x500 |
| Programmeritavus | valmis programmid,programmeeritav |
| Programmide arv | 3 |
| Isolatsioon | isoleeritud |
| Pesumeetod | normaalne pesu |
| Tühjenduspump | Ei |
| Automaatne kubu tõstmine | Ei |
| Mudel | WD-7 |
| Energia ja tarbimine | |
|---|---|
| Veetarve | water consumption, rinse (litres/programme) 4 |
| Toite tüüp | elekter |
-
2D CAD symbol
32 Kb
-
CAD Face symbol
67 Kb
-
User Manual EN
3,8 Mb
-
3D CAD symbol
123 Kb
-
User Manual FI
3,9 Mb
-
Revit / BIM symbol
880 Kb
-
User Manual SE
3,8 Mb
-
Installation drawing PDF
104 Kb
-
Product sheet EN
544 Kb
-
Product sheet FI
544 Kb
-
Product sheet SE
543 Kb
-
Product sheet NO
542 Kb
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €




