Koodi: MG4000465-Z18001

Kylmälasikko, seinämalli Douglas 10

Näyttelypoisto.

Listahinta 6 452,00 € Kampanjahinta 1 629,00 €
Varastossa
Seinälasikon Metos Douglas 10 yläosan led-valo, kirkkaat muovihyllyt, lasi-liukuovet sekä lasikon sivulasit tuovat tuotteet hyvin esiin, antaen näin oivat puitteet myynnille. Seinäkiinnitteinen lasikko ei vie lattiatilaa, ja se on asennettavissa juuri sopivalle korkeudelle houkutellen ostajia.

Lasikossa on kaksi kirkasta muovihyllyä, joissa on ilmankiertoa parantavat rei'itykset. Ilma kiertää tasaisesti koko lasikossa puhallinjäähdytyksen avulla. Lasikon rakenne on kiillotettua alumiinia, yläosan tuuletusritilät sekä sisäpohja laser-viimeistelty ruostumaton teräs. Liukuovissa on eristetyt tuplalasit, joiden ulompi lasi on karkaistu.

Elektronisella ohjausyksiköllä varustetussa lasikossa on automaattinen sulatus ja sulaveden haihdutus. Lasikon hyllyt ovat korkeussäädettävissä ja helposti irrotettavissa puhdistusta varten. Lasikon lämpötila-alue on säädettävissä kosketusohjausyksiköstä +4...+10?C välille. Yläosan led-valon sävyä voi säätää lämpimästä kylmään.

- seinään kiinnitettävä
- liukuovet
- 2 muovihyllyä 800x320 mm, irrotettavissa ja korkeussäädettävissä
- led-valo lasikon yläosassa
- tilavuus 200 l
- max. 10 kg/hylly
- lämpötila-alue +4...+10?C
- runko kiillotettua alumiinia, rst tuuletusritilät
- elektroninen ohjaus
- puhallinjäähdytys
- automaattinen sulatus ja sulaveden haihdutus
Yleiset tiedot
Nimike Kylmälasikko, seinämalli Douglas 10
Mitat ja kapasiteetti
Tuotteen kapasiteetti 200 litraa
Tuotteen leveys mm 1010
Tuotteen syvyys mm 532
Tuotteen korkeus mm 938
Pakkauksen tilavuus 0,605 m3
Pakkauksen mitat (LxSxK) 110x55x100 cm
Nettopaino 0,01 kg
Pakkauksen paino 0,01 kg
Tekniset tiedot
Liitäntäjännite V 230
Vaiheiden määrä 1NPE
Taajuus Hz 50
Viemäröinnin korkeus mm 228
Lattiakaivo tarvitaan Kyllä
Kylmäaine R290
Äänenpainetaso dB 45